Hakkımızda

Akis Rugs 2019 yılında 80 senelik halı sektörünün tecrübeli 4 arkadaşın birleşmesi ile Uşak ‘ta kurulmuştur. Akis Rugs olarak geçmişten gelen halı mirasını ,özgün tasarımlarımızla ve yenilikçi teknolojilerimizle geleceğe taşımaya devam ediyoruz.

Akis Rugs son model makine halıları konusunda uzman görüşü ve müşteri odaklı çalışmaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Sonsuz renk ve desen seçeneklerini son teknoloji üretim hattı ile birleştirerek her zaman daha iyiyi sunmayı amaç edinerek,kalitemizi yüksek tutmayı ve kendimizi daima geliştirmeyi hedef belirledik.

 

VİZYONUMUZ;

Firmamız makine halısı üretiminde teknolojiye dayalı yeni fikir ve buluşlara önem vererek müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak adına innovasyon içeren yeni ürünleri, pazar şartları ve müşteri isteklerini göz önüne alarak en kısa zamanda güvenilir kalite ile  müşteriye şimdiye kadar ki en farklı halı deneyimini vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak,ülkemizin ve milletimizin ekonomik ve toplumsal refahı için daha iyiyi hedeflemeyi vizyon olarak hedeflemiştir.

 

MİSYONUMUZ;

Kaliteye önem veren en yüksek standartlarda yenilikçi ,farklı ve kaliteli ürünlerin üretimi, tüketicilerin seçtiği makine halısı üreticisi olarak güvenilir, dürüst  ve tüketici beklentilerini karşılayan bir konumda özgün ve sürekli gelişim sağlayan ürünler üretmektir.

 

Akis Rugs olarak yarınlarımız için çalışmaya ,üretmeye, gelişmeye gururla devam ediyoruz.